kozakkatarzyna@op.pl

tel. +48 601529129

Strona główna / O firmie - Kozak Nieruchomości

O firmie - Kozak Nieruchomości

NIERUCHOMOŚCI UBEZPIECZENIA KOZAK jest dynamicznie rozwijającym się biurem nieruchomości, działającym na terenie Leszna i okolic.
Zapewniamy kompleksową i rzetelną obsługę zarówno osób prywatnych jak i firm.

Prowadzimy działalność w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje:

  • pośrednictwo kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości (mieszkania, domy, działki, nieruchomości komercyjne, rekreacyjne i rolne)
  • doradztwo kredytowe,
  • doradztwo ubezpieczeniowe.


Zapewniamy bardzo szeroką reklamę Państwa nieruchomości sprzedawanej za pośrednictwem naszego biura. Jest ona prezentowana zarówno na naszej własnej stronie internetowej, jak również na wszystkich liczących się serwisach internetowych, Zajmujemy się nie tylko pośrednictwem w obrocie nieruchomościami ale w ramach pełnej obsługi nasi klienci mogą liczyć na bezpłatne doradztwo kredytowe i ubezpieczeniowe.

Jako profesjonalna firma posiadająca ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC o nr 908535455512 gwarantuje swoim klientom
KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ TRANSAKCJI oraz RZETELNE i UCZCIWE doradztwo.

W celu podnoszenia jakości naszych usług, oraz zwiększenia efektywności naszych działań, współpracujemy ze specjalistami w zakresie wyceny nieruchomości, biurami projektowymi, firmami deweloperskimi, firmami budowlanymi, renomowaną kancelarią notarialną, kancelarią prawną.

Oferujemy obsługę transakcji, począwszy od przygotowania nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu poprzez wykonanie analizy rynku, promowanie Państwa oferty zmierzające do znalezienia kontrahenta, pomoc w uzyskaniu kredytu, ubezpieczenia, uczestniczenie w transakcji i pomoc przy jej przeprowadzeniu aż po wydanie przedmiotu transakcji. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie współpracy uwzględniając Państwa indywidualny cel
i potrzebę.

Nasze sukcesy osiągamy dzięki umiejętności zrozumienia potrzeb naszych Klientów. Umiejętność taką osiągnęliśmy dlatego, że potrafimy dobrze poznać ich potrzeby i preferencje, słuchać wnikliwie i wyciągać wnioski.

Dzięki gruntownej znajomości rynku zawsze znajdujemy odpowiednie rozwiązanie.
Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, oraz nowoczesne metody działania, co powoduje, że standard świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie.

Powierz swoje sprawy związane z nieruchomościami w nasze ręce, a szybko uzyskasz wsparcie, jakiego oczekujesz!
Dla nas najważniejszy jest Klient. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.