kozakkatarzyna@op.pl

tel. +48 601529129

Strona główna / Nieruchomości na sprzedaż / Lokale użytkowe na sprzedaż / Dom seniora Klinika rehabilitacji NOWY OBIEKT

Dom seniora Klinika rehabilitacji NOWY OBIEKT

< >
<
>
Cena: 
12 900 000.00zł
Cena za m2: 
2 928.00zł
Typ nieruchomości: 
lokale użytkowe
Typ transakcji: 
na sprzedaż
Rynek: 
pierwotny
Lokalizacja: 
miasto
Miejscowość: 
Rawicz
Ulica: 
Dom seniora Klinika rehabilitacji
Rodzaj budynku: 
inny
Powierzchnia: 
4 405.00m2

Prezentujemy atrakcyjną na polskim rynku ofertę sprzedaży dla poważnego inwestora, szukającego obiektu spełniającego kryteria techniczne i lokalizacyjne dla domu seniora z funkcją centrum opiekuńczo - rehabilitacyjnego, dla najbardziej wymagających pensjonariuszy, w tym także tych z Europy Zachodniej.

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
Województwo :  wielkopolska
Miejscowość : Rawicz
Cena : 12 900 000 zł netto
Rodzaj transakcji : sprzedaż
Powierzchnia działki: 1,3514 ha
Powierzchnia budynków: 4405,9 m2
Rok budowy: 2018


Opis nieruchomości:
Przedmiotowa nieruchomość jest położona w Rawiczu. W sąsiedztwie dominuje zabudowa przemysłowo-usługowa oraz mieszkaniowa, a także niezabudowane tereny leśne i rolne. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą utwardzoną o nawierzchni asfaltowej, oświetloną, z chodnikiem dla pieszych i miejscami parkingowymi.
Obiekt położony w spokojnej części miasta, w sąsiedztwie lasku ze ścieżkami i oświetleniem. Miasto Rawicz znajduje się w południowo-zachodniej części województwa wielkopolskiego, w pobliżu granicy z województwem dolnośląskim. Jest ono oddalone o około 60 km od Wrocławia i o około 100 km od Poznania, natomiast dzieli je około 300 km od Berlina, Warszawy oraz Pragi. Na terenie gminy Rawicz krzyżuje się trasa S5 oraz droga krajowa nr 36. Rawicz posiada bezpośrednie połączenie kolejowe z Wrocławiem i Poznaniem.

Działka o powierzchni 13514 m2 ma regularny kształt zbliżony do prostokąta i jest uzbrojona we wszystkie podstawowe sieci infrastruktury technicznej. Teren ogrodzony. Grunt jest zabudowany dwoma budynkami (funkcjonalnie ze sobą połączonymi) o funkcji usługowej. W budynku A o powierzchni użytkowej 3694,2 m2 będzie prowadzona działalność lecznicza, sanatoryjna i restauracyjna. Natomiast budynek B o powierzchni użytkowej 711,70 m2 będzie pełnił funkcję hotelarską.

Obiekt przeznaczony na 150 osób, posiada duże i przestronne  pokoje 2 osobowe z łazienkami. Istnieje możliwość zwiększenia i rozbudowy w razie potrzeb. Budynek można podzielić na niezależne strefy.
W obiekcie ma być prowadzona rehabilitacja w pełnym zakresie, oprócz gabinetów masażu są basen, wanny, sauny, grota solna. Część rehabilitacyjna jest tak przygotowana, że mogą z niej korzystać osoby z zewnątrz, nie zakłócając innej działalności obiektu. Strefa ta ma własny wjazd i parking (109 miejsc parkingowych na terenie zamkniętym).


Ponadto w obiekcie jest przygotowane miejsce na kuchnie i stołówkę,  kawiarnię a także na salę ćwiczeń.

WYCENA NIERUCHOMOŚCI : OPERAT z dn. 25 lipca 2018 r.
Wartość rynkowa nieruchomości po zakończeniu jej planowanego rozwoju 32 138 000,00 zł

Wartość rynkowa nieruchomości wg stanu z dnia wyceny 26 922 000,00 zł

Obiekt nowo wybudowany, wg najwyższych standardów.

Gotowy do adaptacji na klinikę rehabilitacji lub dom seniora.

Dysponujemy obszerną dokumentacją. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.


Tel. 601529129.

Katarzyna Kozak

 

 

 

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.